1142 ONICE MIELE EXTRA CC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1142 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 2 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 260cm / 102inch |
| Height | 159cm / 63inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1800kg |